Film   Kultura   Sport

dodaj firmę »
Imieniny:
Bogny, Walerii, Witalisa
Użytkowników on-line: 56 Zalogowanych: 0

 Firma wynajmie:

POMIESZCZENIA BIUROWE
10-100 m2
ORAZ
MAGAZYNOWO-PRODUKCYJNE
36-400 m2.

Zapewniamy: ogrzewanie,
dostęp do mediów,
parking, plac manewrowy,
pełny monitoring,
teren ogrodzony.

KŁODZKO,
ul. ŻEROMSKIEGO 24
 

tel. 601 883 230








POKRYCIA DACHOWE:
- z dachówki ceramicznej
- z dachówki cementowej
- pokrycia z papy termozgrzewalnej
- pokrycia z blach każdego typu
- wszelkie obróbki
- podbitki dachowe
- docieplenie dachów
- kominy, rynny, rury
- montaż okien i wyłazów dachowych

Kontakt
:
tel. 665 940 526

 




Budowa

domów,

remonty,

więźby

i pokrycia

dachowe,

elewacje,

roboty ziemne.

20-letnie doświadczenie - referencje
Tel.
788 87 45 52







Prev Kwiecień 2017Next
PoWtŚrCzPiSoNd
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
z dnia 2017-04-28 wg NBP
nazwa waluty symbol średni kurs
dolar amerykański 1 USD 3,8696
euro 1 EUR 4,2170
frank szwajcarski 1 CHF 3,8951
korona czeska 1 CZK 0,1565
Śmiertelny wypadek pieszego
A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisane przez: gosia
KŁODZKO. Nie żyje 49-letni mężczyzna, który - jak wygląda ze wstępnych oględzin miejsca tragedii - na ul. Wyspiańskiego spadł z mostu, w miejscu, gdzie jest zniszczona barierka ochronna. Około godz. 14 jego zwłoki ujawniła Straż Miejska.

Policja wstępnie wykluczyła działanie osób trzecich. Przyczyna zgonu mężczyzny zostanie ustalona w wyniku sekcji zwłok.

Mężczyzna to kłodzczanin. Mieszkał niedaleko miejsca, w którym doszło do tragedii. Na razie nie wiadomo, co spowodowało, że spadł z mostu. Faktem jest, że barierka ochronna w tym miejscu jest mocno uszkodzona od 3 grudnia ub. roku, kiedy to staranował ją samochód osobowy.
Foto: Z. Byrski
(eva)
Galerie powiązane z artykułem:
Komentarze:
AparatGULCZAS*.ssp.dialog.net.pl
Niedziela, 2014-01-12 11:55
NADZÓR KIEROWNIKA OBWODU Z BYSTRZYCY KŁODZKIEJ
Zdaje się, że za ten odcinek odpowiada Kierownik Rejonu z Bystrzycy Kłodzkiej. Pracownicy Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych a Autostrad mają po to samochody służbowe żeby dokonywać objazdów podległych sobie odcinków. Ale przyczyna może być inna - idiotyczny system zamówień publicznych, który nakazuje prowadzić stosy dokumentów żeby cokolwiek zrobić i jest czasochłonny.
AparatMMM*.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sobota, 2014-01-11 21:51
A jednak !!!!!!!!!
A jednak można było naprawić, wystarczył jedeń dzień, pięknie wyspawane i dodatkowo wymalowane. Trzeba było tragedi aby ktoś się tym zajął. Czekam na informację na DKL24 komu zostaną postawione zarzuty i jakie będą ich konsekwencje.
Aparatanty polak*.64k.pl
Sobota, 2014-01-11 18:07
KLODZKO zaprasza turystow
ten kto kazal naprawic na drugi dzien po tragedii barierki powinien siedziec w areszcie na 3 miesiecznej sankcji.Na co czekal miesiac na pozwolenie od burmistrza czy tuska???????ALE!!!! Klodzko male miasto , ratusz+zarzad drog nie jedne pewno krecili walki,kazdy zna kazdego, a tu na naprawie barierek nikt by nie zarobil wiec po co naprawiac!!!czekali az jakis bezdomny zabierze na zlom wtedy mozna by go oskarzyc o kradziez.Badz czekali na rozpisanie przetargu na naprawe.TO JEST POLSKA
nie zyje czlowiek!szok.
Wyrazy wspolczucia dla dzieci,zony i rodziny
Aparatls*.64k.pl
Sobota, 2014-01-11 17:48
wstyd
pierwsza sprawa to kto zabezpieczal wypadek w grudniu kiedy to zostaly zniszczone barierki??????wujek Zenek traktorem i ciocia Gienia,czy policja i straz!!!!!!!!!!!!!!!Druga sprawa to gdzie wlodarze miasta Klodzka,zarzad drog,straz miejska to przez miesiac nikt tamtedy nie przejerzdzal, chocby prywatnie.Tak wszystkie urzeasy intereuja sie sprawamiza za ktore sa odpowiedzialni.HANBA DLA KLODZKA
Aparatwj*.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sobota, 2014-01-11 15:12
O dziwo już
naprawiają ! Bardzo szybko ! Jednak można ! Właśnie tamtędy przejeżdżałem godz. 14.30 sobota !!! Ale ktoś zadziałał ! TYLKO DLACZEGO MUSIAŁ KTOŚ TAM ZGINĄĆ ZEBY TO NAPRAWIĆ ????Myślę że odpowiedzialny za ten stan rzeczy odpowie przed sądem !!! Niepotrzebna śmierć człowieka !
Aparat....*.ssp.dialog.net.pl
Sobota, 2014-01-11 14:19
wszyscy się spodziewali
...tak Obywatelu wszyscy się spodziewali,ale jest jedno ale czy zwykły "polaczek szaraczek" powinien był powiadomić odpowiednie służby o widocznym zagrożeniu?uwazam,że jak najbardziej tak.Jest też drugie "ale" i pytanie zarazem gdzie były służby,które jak sama nazwa wskazuje powinny nam obywatelom służyć,gdzie była Policja,Straż Graniczna,Służba Celna,Inspekcja Transportu Drogowego nie wspominając o drogowcach.Wszystkie te służby mają kilkanaście metrów od feralnego miejsca swój stały punkt,gdzie codziennie wymiennie pełnią służbę.Taki stan rzeczy trwał cały miesiąc.Czyżby brak koordynacji czy typowo polska spychologia?
AparatObywatel*.23.110.2
Sobota, 2014-01-11 09:11
Wszyscy się spodziewali tragedii , wszyscy widzieli " przyczynę tragedii " , wszyscy wróżyli tragedię ale nikt nie zareagował , przepraszam czy to nie jest również nasze zaniedbanie?
Aparatgosc*.dynamic.gprs.plus.pl
Piątek, 2014-01-10 20:57
stalo sie....
No i tak sie zastanawialem przejezdzajac kolo tego miejsca kiedy tu sie wydarzy jakas tragedia.....jak widac dlugo nie trzeba bylo czekac...zginal czlowiek i ktos powinien za to odpowiedzec....dopiero po smierci czlowieka zabezpieczyli most ktory od wypadku auta w tym miejscu byl w stanie oplakanym......KARA MUSI BYĆ!!!!!!!!!!!
Aparatwj*.neoplus.adsl.tpnet.pl
Piątek, 2014-01-10 20:54
Do pixi
To powinni napisać że znalazł przechodzień i powiadomił Straż Miejską ! Czy nie tak ? A tak Straż sobie przypisuje sukces znalezienia, a oni tak daleko to tylko autem jadą, a z auta by nie zobaczyli !!! Nigdy nie widziałem pieszego patrolu w tamtym miejscu i na obrzeżach miasta ! Pozdrawiam !
Aparat...*.play-internet.pl
Piątek, 2014-01-10 20:00
...
to sie kuzwa zdecyduje czy kierowca czy pieszy w tym brukowcu